Interim Management Solution - Rozwiązania zarządcze dla branży motoryzacyjnej

Wiodące
marki rynku
motoryzacyjnego​

Współpracujemy z importerami, grupami dealerskimi i pojedynczymi dealerami, a także z partnerami merytorycznymi specjalizującymi się w branży motoryzacyjnej.

Referencje

Satysfakcja klientów jest dla nas kluczowa. Poznaj opinie partnerów biznesowych na temat naszej pracy.

„Marcin jest dynamicznym i zaangażowanym liderem, z silną orientacją na zadowolenie klienta. Prowadził ekspansję naszej działalności w Polsce i był uznawany za jednego z najlepszych w sieci BMW. Bardzo dobrze zna branżę motoryzacyjną. Zawsze jest też przygotowany do kreatywnego myślenia, aby sprostać nietypowym wyzwaniom biznesowym.”

Bertrand Mallet

Chief Development Officer
Inchcape PLC (UK)

Paul de Curtois

President and CEO
BMW (CH)

„Pracowaliśmy razem prawie 4 lata w Polsce. Marcin i jego zespół osiągali imponujące i konsekwentne wyniki, które były regularnie doceniane podczas corocznej ceremonii wręczenia nagród BMW Polska. Jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu nie tylko w osiąganiu wyników, ale także w prowadzeniu inwestycyjnej ekspansji handlowej.”

„Pan Bartek to nie tylko profesjonalista w tym co robi, ale też człowiek, który jest pasjonatem. Motywuje, angażuje, zmusza do myślenia. Nie tylko realizował projekty rekrutacyjne na najwyższym poziomie, ale też dzielił się wiedzą z najwyższą kadrą managerską w mojej firmie, odnośnie trendów, zachowań i możliwości rynku pracy. Dostarcza mi też wielu inspiracji. Polecam współpracę z Panem Barkiem a sama mam nadzieję na dalszą współpracę.”

Monika Dubniewicz

Senior HR Business Partner
VULCAN Sp. z o.o.

Klienci IMS

W ramach projektów uczestniczymy w życiu firmy lub stajemy się jej integralną częścią. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zrozumieć potrzeby klienta i dostarczyć rozwiązania dopasowane do jego indywidualnych wymagań.

Formularz zapytania